Συμμετοχές MTB Μεγάλη Διαδρομή
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ/ΧΩΡΙΟ ΧΟΡΗΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ PamvoMountain ΑΝΔΡΕΣ 30-39
2 ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Λευκαδα TYROLOGOS TRAINING TEAM ΑΝΔΡΕΣ 30-39
3 Παπαχατζάκης Ιωάννης Άρτα Π.Ο.Άρτας - TYROLOGOS MULTISPORT TEAM ΕΦΗΒΟΙ 17-18
4 ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑ ΑΝΔΡΕΣ 50+
5 Κολοβος Διονυσης Γερακας Αττικης Bn,Συφαγε ΑΝΔΡΕΣ 50+
6 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ Σ.Φ.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΣ 50+
7 ΓΑΡΙΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 19-29
8 Papasavvas Michalhs Xalandri Cycleland-qnt ΑΝΔΡΕΣ 30-39
9 Νάκος Ευάγγελος Άρτα Π.Ο.Άρτας-Τyrologos Multisport Team ΕΦΗΒΟΙ 17-18
10 ΛΟΥΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ PAMVOMOUNTAIN ΑΝΔΡΕΣ 40-49
11 Λιβανος Νικος Αγια παρασκευη Bike Porn Nights ΑΝΔΡΕΣ 30-39
12 Δημόπουλος Κωνσταντίνος Πέραμα ΑΝΔΡΕΣ 30-39
13 Πιζπίκης Θεόδωρος Γλυφάδα ΑΝΔΡΕΣ 19-29
14 ΒΑΓΕΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ARTA ΑΝΔΡΕΣ 30-39
15 ΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑ S-BIKES CORFU ΑΝΔΡΕΣ 30-39
16 κουτσικος κωνσταντινος τραγανα Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
17 ΑΛΕΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ CYCLELAND ΑΝΔΡΕΣ 30-39
18 Ανδρεόπουλος Νίκος Αθήνα Electric rev by Helma/Qnt ΑΝΔΡΕΣ 30-39
19 ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΧΑΡΗΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ PAMVOMOUNTAIN ΑΝΔΡΕΣ 30-39
20 ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΟΥΣΙ ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
21 ΡΗΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΡΑΒΗ S BIKES CORFU ΑΝΔΡΕΣ 30-39
22 ΝΤΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ PAMVOMOUNTAIN ΑΝΔΡΕΣ 40-49
23 ΝΤΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ PAMVOMOUNTAIN ΑΝΔΡΕΣ 40-49
24 ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Αιγάλεω PAMVOMOUNTAIN ΑΝΔΡΕΣ 40-49
25 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑ ΑΝΔΡΕΣ 50+
26 ΤΑΜΠΑΡΌΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΈΛΗΣ ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ BN CYCLING BIKEXPERT ΑΝΔΡΕΣ 40-49
27 ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
28 ΔΕΓΓΛΕΡΗΣ ΕΚΤΩΡΑΣ-ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 17-18
29 Γιαννουλος Βλασης Αχαρνες Bike porn nights ΑΝΔΡΕΣ 40-49
30 ΜΠΑΚΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑ 34bikeshop ΑΝΔΡΕΣ 50+
31 ΜΠΟΛΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙ MENIDI BIKES ΑΝΔΡΕΣ 30-39
32 Γκλαβάς Ανδρέας Παπάγου ΑΝΔΡΕΣ 30-39
33 ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΤΡΑ ΑΝΔΡΕΣ 50+
34 Μπουγιουρης Τζανης Καματερο ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
35 ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΟΥΣΙ ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
36 ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΙΓΙΟ ΑΝΔΡΕΣ 19-29
37 THEODORIDIS CHRISTOS ΓΕΡΑΚΑΣ BN Cycling ΑΝΔΡΕΣ 40-49
38 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ HELIC SA ΑΝΔΡΕΣ 40-49
39 ΣΠΑΓΚΟΥΡΟΣ ΑΛΚΗΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ BN -BIKEEXPERT ΑΝΔΡΕΣ 40-49
40 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΕΝΙΔΙ BN-BIKEEXPERT ΑΝΔΡΕΣ 40-49
41 ΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΡΑΚΑΣ BN-BIKEEXPERT ΑΝΔΡΕΣ 30-39
42 ΛΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΜΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
43 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 290472 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
44 Κουτσογιάννης Θανάσης Αθήνα Ο.Π.Ο.Π. ΑΝΔΡΕΣ 30-39
45 Γεωργακοπουλος Γιωργος Λουτράκι/Κορινθία PAMVOMOUNTAIN ΑΝΔΡΕΣ 30-39
46 ΒΑΣΙΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΑΚΑΣ BN -BIKEEXPERT ΑΝΔΡΕΣ 40-49
47 ΚΑΡΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΑ ΟΠΟΠ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
48 ΚΟΥΚΟΥΛΙΕΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΝΤΙΛΙΓΛΙ-ΠΑΤΡΑ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
49 ΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΧΑΡΑΒΗ S-BIKES CORFU ΑΝΔΡΕΣ 40-49
50 ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΡΑ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
51 Stets Sergei M Inviktabike ΑΝΔΡΕΣ 30-39
52 Ορφανουδάκης Κωνσταντίνος Χανιά-Κρήτης Specialized-Kassimatis cycling ΑΝΔΡΕΣ 50+
53 ΔΟΥΚΑΤΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΑΙΑΝΙΑ CYCLELAND TEAM ΑΝΔΡΕΣ 40-49
54 ΣΥΝΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΣ ΔΡΟΣΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Ν.Π.Ο. Χαλκιδας ΑΝΔΡΕΣ 50+
55 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ON THE ROAD ΑΝΔΡΕΣ 40-49
56 ΚΟΥΠΡΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΡΩΠΙ Zelvegian Bikes / AΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΔΡΕΣ 19-29
57 ΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΧΑΡΑΒΗ S-BIKES CORFU ΑΝΔΡΕΣ 19-29
58 ΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΟΔΗΛΑΤΟΥ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΣ 50+
59 ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΤΤΙΚΗΣ NORTHBIKE.GR ΑΝΔΡΕΣ 40-49
60 Καρβελάς Γεώργιος Περιστέρι Π.Δ.Σ. Οδυσσέας ΑΝΔΡΕΣ 50+
61 ΠΑΛΗΟΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΤΑ Π.Ο. ΑΡΤΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
62 Ζαχαριάς Θεόδωρος Πάργα ΑΝΔΡΕΣ 40-49
63 Θεοχάρη Μαρία Αλίκη Κόρινθος Παναθηναϊκός ΓΥΝΑΙΚΕΣ
64 Αρκούδη-Βαφεα Αγγελική Αγιος Στέφανος Αττικής Παναθηναικός Α.Ο. ΓΥΝΑΙΚΕΣ
65 Σκόρδας Ιωάννης Μάνδρα ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
66 Volis Markos Agios stefanos Up _KYTTARIKH THREPSI ΑΝΔΡΕΣ 40-49
67 ΧΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΤΡΑ Π.Ο. ΠΑΤΡΩΝ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
68 ΤΖΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ PROBIKESHOP IGOUMENITSAS ΑΝΔΡΕΣ 30-39
69 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ probikeshop ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
70 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΑΚΗΣ ΑΧΑΡΑΒΗ S-BIKES CORFU ΑΝΔΡΕΣ 30-39
71 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ probikeshop ΑΝΔΡΕΣ 40-49
72 ΜΗΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ probikeshop ΑΝΔΡΕΣ 40-49
73 ΚΑΡΑΛΕΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΗΓΟΥΜΕΙΤΣΑ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
74 ΖΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ PROBIKESHOP ΑΝΔΡΕΣ 30-39
75 ΖΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ PROBIKESHOP ΑΝΔΡΕΣ 30-39
76 Κοτσώνης Γιώργος Ηγουμενίτσα PROBIKESHOP ΑΝΔΡΕΣ 40-49
77 Χρήστου Χρήστος Ηγουμενίτσα probike shop ΑΝΔΡΕΣ 50+
78 Σερέτης Μιχάλης Ναύπλιο ΑΝΔΡΕΣ 40-49
79 Χρήστου Χρήστος Ηγουμενίτσα probike shop ΑΝΔΡΕΣ 50+
80 ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
81 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΡΑ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
82 ΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΡΩΠΙ ProAction / Cube ΑΝΔΡΕΣ 30-39
83 Cole Simon Katouna Filandros Lefkada ΑΝΔΡΕΣ 50+
84 Καραγιαννης Ηλιας Πάτρα Π.ο.π πατρων ΑΝΔΡΕΣ 19-29
85 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ LF ΑΝΔΡΕΣ 50+
86 Μέμος Αρίων Αθήνα ΑΝΔΡΕΣ 40-49
87 καζαντζας γιαννης παιανια proactioncube ΑΝΔΡΕΣ 19-29
88 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΛΑΤΑΣ ΦΩΤΙΑ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
89 Μενεκλής Βασίλης Νέο Ψυχικό ΑΝΔΡΕΣ 40-49
90 Τσοκαρας Βασίλης Πόρτο Ράφτη ΑΝΔΡΕΣ 19-29
91 Χαντζιάρας Πολυδεύκης Αθήνα ΠΕΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ / NSCOACHING ΑΝΔΡΕΣ 30-39
92 ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ MENIDI Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 19-29
93 CHAIMANHS GEORGE ΑΘΗΝΑ Notorius Gym ΑΝΔΡΕΣ 40-49
94 ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΟΣ-ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ-ΑΡΓΟΥΣ-Αρ.μ. 10461 ΑΝΔΡΕΣ 50+
95 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. ΑΝΔΡΕΣ 50+
96 ΣΤΑΘΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
Συμμετοχές MTB Μικρή Διαδρομή
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ/ΧΩΡΙΟ ΧΟΡΗΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 Καρκαλης Χρηστος Μεσολογγι ΑΕΚ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
2 Θεοδωρόπουλος Γεώργιος Αλέξανδρος Πάτρα Fat biker's club patras ΑΝΔΡΕΣ 30-39
3 Χριστοδουλου Θοδωρος Μεσολογγι ΑΝΔΡΕΣ 30-39
4 ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ πετρουπολη Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 50+
5 ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΤΡΑ ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ TEAM ΑΝΔΡΕΣ 30-39
6 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΤΡΑ ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ TEAM ΑΝΔΡΕΣ 19-29
7 Χριστοδούλου Θόδωρος Μεσολόγγι ΑΝΔΡΕΣ 30-39
8 Καρλης Ανδρέας Πατρα Fat biker's club patras ΑΝΔΡΕΣ 50+
9 Μπορμπόλης Μάνος Στεφάνη Πρεβέζης Go4Bike - Π.Ο.Αρτας ΑΝΔΡΕΣ 30-39
10 ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣΣΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ PAMVOMOUNTAIN ΑΝΔΡΕΣ 40-49
11 Μυξάκης Παναγιώτης Κερατσινι-Πειραιας ΑΝΔΡΕΣ 19-29
12 Μπανος Κωστας Κερκυρα S-Bikes CORFU ΑΝΔΡΕΣ 40-49
13 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΡΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
14 ΣΟΥΕΡΕΦ ΑΝΘΟΥΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟ, ΑΤΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
15 Νάκης Βαγγέλης Άρτα Π.Ο.Άρτας ΠΑΙΔΕΣ 15-16
16 ΜΑΖΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ PAMVOMOUNTAIN ΑΝΔΡΕΣ 30-39
17 ΡαπτηςΡ Αντρέας Πατρα Fat bikers club patras ΑΝΔΡΕΣ 30-39
18 ΔΟΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΡΑ Fat Bikers Club Patras ΑΝΔΡΕΣ 30-39
19 Πλευρης Μυρων Αθηνα Northbike.gr ΑΝΔΡΕΣ 50+
20 ΒΑΛΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
21 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ .. Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
22 ΠΡΕΒΟΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΛΙΟΝ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. ΠΑΙΔΕΣ 15-16
23 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 50+
24 ΡΑΠΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΆΤΡΑ Fat Biker's Club Patras ΑΝΔΡΕΣ 30-39
25 Σπατιωτης Χαρης Πατρα Fat bikers club patras ΑΝΔΡΕΣ 40-49
26 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΙΟ ΠΑΤΡΑ FAT BIKERS CLUB PATRAS ΑΝΔΡΕΣ 40-49
27 Zaxarias Markos Korinthos ΑΝΔΡΕΣ 30-39
28 Σταθοπουλος Παναγιωτης Πατρα FAT BIKERS CLUB PATRAS ΑΝΔΡΕΣ 40-49
29 Ζουμπούλης Νικόλαος Κωστακιοί Άρτας Kinisi Bikes ΑΝΔΡΕΣ 19-29
30 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ Ηλίας Πάτρα Fat bikers club Patras ΑΝΔΡΕΣ 30-39
31 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΡΜΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΛΕ.Μ.Α.Θ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
32 ΚΟΥΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μεσολογγι ΑΝΔΡΕΣ 40-49
33 ΔΑΒΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΡΑΚΑΣ BN-BIKEEXPERT ΑΝΔΡΕΣ 40-49
34 Μυξακης Παναγιωτης Κερατσινι ΑΝΔΡΕΣ 19-29
35 Μυξακης Παναγιωτης Κερατσινι ΑΝΔΡΕΣ 19-29
36 Carpentier Thomas Υμηττος ΑΝΔΡΕΣ 40-49
37 ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΘΕΡΜΟ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΕ.Μ.Α.Θ ΠΑΙΔΕΣ 15-16
38 ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΛΙΟΝ E-BIKES
39 Χρηστος Μιχαηλ Καματερο Π.Δ Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
40 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΘΗΝΑ E-BIKES
41 ΠΑΤΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗ BN-BIKEEXPERT ΠΑΙΔΕΣ 15-16
42 ΠΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑΣ BN-BIKEEXPERT ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14
43 ΙΡΙΜΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΚΑΣ BN-BIKEEXPERT ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14
44 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΑΣ BN-BIKEEXPERT ΑΝΔΡΕΣ 40-49
45 ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ forlabels E-BIKES
46 ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ forlabels E-BIKES
47 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ E-BIKES
48 Μπαλαφας Ηρακλης Πρεβεζα ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 13-14
49 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ E-BIKES
50 Συρακουλας Αθανασιος Θερμο Α.Π.Ο ΚΟΡΩΠΙΟΥ Tzortzopoulos Bikes & Accesories ΑΝΔΡΕΣ 19-29
51 ΑΜΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
52 ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΤΣΑ PAMVOMOUNTAIN ΑΝΔΡΕΣ 30-39
53 Σταθοπουλος Κων/νος Πατρα Ανω Καστριτσι Fat Bikers Club Patras ΑΝΔΡΕΣ 30-39
54 ZELA VISSIS ΑΧΑΡΑΒΗ S-BIKES CORFU ΑΝΔΡΕΣ 30-39
55 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΧΑΡΑΒΗ S-BIKES CORFU ΑΝΔΡΕΣ 30-39
56 Δημητριου Τρυφων Παργα ΑΝΔΡΕΣ 40-49
57 Λάμπος Πλάτωνας Καλαμάτα ΕΦΗΒΟΙ 17-18
58 Ρεντζης Αποστολος Ελευσίνα ΑΝΔΡΕΣ 19-29
59 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑ CYCLELAND TEAM ΑΝΔΡΕΣ 40-49
60 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΝΥΣΟΣ CYCLELAND TEAM ΓΥΝΑΙΚΕΣ
61 ΣΟΒΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
62 Καρούντζος Στέλιος ΑΝΟΙΞΗ 14569 Northbike.gr ΑΝΔΡΕΣ 50+
63 Ρεντζης Αποστολος Ελευσινα ΑΝΔΡΕΣ 19-29
64 Στεργιου Γεώργιος Θερμο Α.Π.Ο ΚΟΡΩΠΊΟΥ your bike ΑΝΔΡΕΣ 19-29
65 ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΟΔΗΛΑΤΟΥ Ι.Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
66 ΤΣΕΡΗΣ ΘΑΝΟΣ ΠΑΤΡΑ ΠΟΠ ΑΝΔΡΕΣ 50+
67 ΤΣΙΚΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΡΑ ΝΕΡΟΜΑΝΑ ΚΟΠΑΝΑ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
68 ΒΗΧΟΣ ΜΑΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΤΤΙΚΗΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
69 Υφαντης Ιωαννης Θερμο ΛΕΜΑΘ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14
70 Πολιτης Ευαγγελος Κορωπι Α.Π.Ο ΚΟΡΩΠΙΟΥ your bike ΑΝΔΡΕΣ 30-39
71 Κατσουρας Βασιλειος Θερμο ΛΕΜΑΘ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14
72 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΧΑΡΑΒΗ S-BIKES CORFU ΑΝΔΡΕΣ 30-39
73 ΓΚΟΤΖΙΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
74 mitroulias panagiotis patra π.ο.πατρων ΑΝΔΡΕΣ 40-49
75 Κατσουλής Μίλτος Ηγουμενήτσα ΠΑΙΔΕΣ 15-16
76 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΟΔΗΛΑΤΟΥ ΙΠ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
77 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
78 ΣΑΡΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΘΗΝΑ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
79 ΜΙΚΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΤΡΑ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
80 Ζουμπουλης Αποστολης Αρτα ΠΟΑρτας-go4bikes ΑΝΔΡΕΣ 50+
81 Φλακας Παναγιωτης Αιτωλικο ΦΛΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 19-29
82 Theodoridis Dimitris Gerakas BN Cycling ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14
83 ΧΑΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑ NOTORIUS GYM ΑΝΔΡΕΣ 40-49
84 ΚΑΛΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΕΡΜΟ ΛΕ.Μ.Α.ΘΕΡΜΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 15-16
85 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ E-BIKES
86 ΠΟΛΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ


Συμμετοχές MTB ΜΤΒ Circuit (Σάββατο)
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ/ΧΩΡΙΟ ΧΟΡΗΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 Papasavvas Michalhs Xalandri Cycleland-qnt 19 +
2 ΤΑΜΠΑΡΌΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΈΛΗΣ ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ BN CYCLING BIKEXPERT 19 +
3 ΣΠΑΓΚΟΥΡΟΣ ΑΛΚΗΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ BN -BIKEEXPERT 19 +
4 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΕΝΙΔΙ BN-BIKEEXPERT 19 +
5 Καραχρήστος Νικόλας Αγρίνιο ΠΑΙΔΕΣ 15-16
6 Limnaios Alkis Gerakas ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ 8-10
7 ΜΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΧΑΡΑΒΗ S-BIKES CORFU ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ 8-10
8 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΧΑΡΑΒΗ S-BIKES CORFU ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ 8-10
9 Υφαντης Αλεξιος Θερμο ΛΕΜΑΘ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ 11-12
10 Theodoridis Dimitris Gerakas BN Cycling ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14


Συμμετοχές Road
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ/ΧΩΡΙΟ ΧΟΡΗΓΟΣ/ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 Χριστοδουλου Θοδωρος Μεσολογγι ΑΝΔΡΕΣ 30-39
2 Μπανος Κωστας Κερκυρα S-Bikes CORFU ΑΝΔΡΕΣ 40-49
3 Τριπυλας Ιωαννης Ζαχαρω Φιλαθλητικος Ομιλος Πυργου ΑΝΔΡΕΣ 19-29
4 Τριπυλας Ιωαννης Ζαχαρω Φιλαθλητικος Ομιλος Πυργου ΑΝΔΡΕΣ 19-29
5 ΤΑΜΠΑΡΌΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΈΛΗΣ ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ BN CYCLING BIKEXPERT ΑΝΔΡΕΣ 40-49
6 Γκλαβάς Ανδρέας Παπάγου ΑΝΔΡΕΣ 30-39
7 ΚΑΡΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
8 ΣΠΑΓΚΟΥΡΟΣ ΑΛΚΗΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ BN -BIKEEXPERT ΑΝΔΡΕΣ 40-49
9 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΕΝΙΔΙ BN-BIKEEXPERT ΑΝΔΡΕΣ 40-49
10 ΠΑΤΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗ BN-BIKEEXPERT ΠΑΙΔΕΣ 15-16
11 ΠΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑΣ BN-BIKEEXPERT ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14
12 ΙΡΙΜΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΚΑΣ BN-BIKEEXPERT ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14
13 ΠΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗ BN-BIKEEXPERT ΑΝΔΡΕΣ 50+
14 Συρακουλας Αθανασιος Θερμο Α.Π.Ο ΚΟΡΩΠΙΟΥ Tzortzopoulos Bikes & Accesories ΑΝΔΡΕΣ 19-29
15 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΤΡΑ BIKE CENTER PATRAS ΑΝΔΡΕΣ 40-49
16 Ζαχαριάς Θεόδωρος Πάργα ΑΝΔΡΕΣ 40-49
17 Limnaios Antonis Gerakas ΑΝΔΡΕΣ 40-49
18 ΧΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΤΡΑ Π.Ο. ΠΑΤΡΩΝ ΑΝΔΡΕΣ 30-39
19 ΤΖΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ PROBIKESHOP IGOUMENITSAS ΑΝΔΡΕΣ 30-39
20 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ probikeshop ΑΝΔΡΕΣ 40-49
21 ΜΗΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ probikeshop ΑΝΔΡΕΣ 40-49
22 ΚΑΡΑΛΕΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΗΓΟΥΜΕΙΤΣΑ ΑΝΔΡΕΣ 40-49
23 ΖΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ PROBIKESHOP ΑΝΔΡΕΣ 30-39
24 ΖΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ PROBIKESHOP ΑΝΔΡΕΣ 30-39
25 mitroulias panagiotis patra π.ο.πατρων ΑΝΔΡΕΣ 40-49
26 Χρήστου Χρήστος Ηγουμενίτσα probike shop ΑΝΔΡΕΣ 50+
27 Χρήστου Χρήστος Ηγουμενίτσα probike shop ΑΝΔΡΕΣ 50+
28 Μαργαρίτης Απόστολος Μεσολόγγι Νομικος αε ΑΝΔΡΕΣ 19-29
29 Μαργαριτης Αποστολής Μεσολόγγι Σ.Φ.Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΣ 19-29
30 Theodoridis Dimitris Gerakas BN Cycling ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14
31 ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΟΣ-ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ-ΑΡΓΟΥΣ-Αρ. Μ. 10461 ΑΝΔΡΕΣ 50+
Powered by JustHost.gr