Θριαμβευτική εμφάνιση από το Σύλλογο Φίλων Αθλητισμού Γέρακα (ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.) στον αγώνα “ΜΤΒ ΓΕΡΑΚΑΣ 2022 VOL.2 (XCC)” που συμμετείχε και διοργάνωσε μαζί με τον Π.Δ.Σ. «Οδυσσέα».

Ειδικότερα, στην κατηγορία των Εφήβων διακρίθηκε ο Ιριμία Νικόλας στη 1η θέση και ο Σταματόπουλος Ευάγγελος στην 2η θέση και στην 6η θέση ο Ζήσης Κωνσταντίνος.

EFHBOI XCC

Στους Παίδες, διακρίθηκε ο Εγγλέζος Σταμάτης στην 1η θέση και ο Σταματόπουλος Ανδρέας στην 3η θέση.

PAIDES XCC

Στους Παμπαίδες διακρίθηκε ο Παπαγεωργίου Μαρίνος στην 3η θέση.

PAMPAIDES XCC

Στα Μίνι Μεγάλα διακρίθηκε ο Αργυριάδης Παναγιώτης στην 2η θέση και ο Τσίβος Αλέξης στην 3η θέση.

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΆ XCC

Στα Μίνι Μεγάλα Κορίτσια ξεχώρισε η Παπαδήμα Μαρίνα στην 2η θέση και η Παπαγεωργίου Δήμητρα στην 3η θέση.

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΆ KOR XCC

Στα Μίνι Μικρά διακρίθηκε ο Σφρίντζερης Δημήτρης στην 3η θέση, ο Βασιλείου Σταύρος στην 5η θέση και ο Μακρυγιάννης Φίλιππος στην 6η θέση.

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ XCC

Στα Μίνι Μικρά Κορίτσια διακρίθηκε η Παπαγεωργίου Διονυσία στην 2η θέση και η Παπαδήμα Ελένη στην 3η θέση.

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡ XCC

Ακόμη, στους Μάστερς Α&Β διακρίθηκε ο Παπανικολάκης Αλέξανδρος στη 2η θέση.

MASTERS Α B XCC

Τέλος, στους Μάστερς Γ&Δ ξεχώρισε ο Ταμπαρόπουλος Αριστοτέλης στην 1η θέση, ο Δάβαρης Κωνσταντίνος στη 2η θέση, ο Κολοβός Διονύσιος στην 3η θέση, ο Λύτρας Ευστάθιος στην 4η θέση, ο Πάτσης Κωνσταντίνος στην 5η θέση και ο Υψηλάντης Απόστολος στην 6η θέση.

MASTERS B G XCC

Επιπλέον, στις Μάστερς Γυναίκες, ξεχώρισε η Τσομπάνογλου Στέλλα στη 2η θέση και η Βουτυρά Δέσποινα στην 3η θέση.

MASTERS GYNAIKON

Ακολουθεί αναλυτική λίστα με όλους τους συμμετέχοντες αθλητές του ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ. και η θέση κατάταξης τους:

Α/Α

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘΕΣΗ

1

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΣΑΡΡΗΣ

Άνδρες

6

2

ΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΑΡΗΣ

ΙΡΙΜΙΑ

Έφηβοι

1

3

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ

Έφηβοι

2

4

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΖΗΣΗΣ

Έφηβοι

6

5

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΚΗΣ

Μάστερ Β

2

6

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΟΡΕΒΑΣ

Μάστερ Α

10

7

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΕΓΓΛΕΖΟΣ

Μάστερ Β

11

8

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΣ

Μάστερ Β

12

9

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ

Μάστερ Β

13

10

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΜΠΑΣ

Μάστερ Β

14

11

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

Μάστερ Γ

1

12

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΑΒΑΡΗΣ

Μάστερ Γ

2

13

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΚΟΛΟΒΟΣ

Μάστερ Γ

3

14

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΛΥΤΡΑΣ

Μάστερ Δ

4

15

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΤΣΗΣ

Μάστερ Δ

5

16

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ

Μάστερ Γ

6

17

ΣΤΕΛΛΑ

ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ

Μάστερ Γυναίκες

1

18

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΒΟΥΤΥΡΑ

Μάστερ Γυναίκες

2

19

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ

Μίνι Μεγάλα Αγόρια

1

20

ΑΛΕΞΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ

ΤΣΙΒΟΣ

Μίνι Μεγάλα Αγόρια

2

21

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ

Μίνι Μεγάλα Αγόρια

8

22

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΚΗΣ

Μίνι Μεγάλα Αγόρια

16

23

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΟΛΗΣ

Μίνι Μεγάλα Αγόρια

18

24

ΙΩΑΚΕΙΜ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Μίνι Μεγάλα Αγόρια

19

25

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΠΕΤΗΣ

Μίνι Μεγάλα Αγόρια

31

26

ΣΠΥΡΟΣ

ΤΡΑΚΑΔΑΣ

Μίνι Μεγάλα Αγόρια

32

27

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝΗΣ

Μίνι Μεγάλα Αγόρια

34

28

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Μίνι Μεγάλα Αγόρια

36

29

ΜΑΡΙΝΑ

ΠΑΠΑΔΗΜΑ

Μίνι Μεγάλα Κορίτσια

2

30

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Μίνι Μεγάλα Κορίτσια

3

31

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΦΡΙΝΤΖΕΡΗΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

3

32

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Μίνι Μικρά Αγόρια

5

33

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

6

34

ΘΩΜΑΣ

ΤΑΚΟΥΛΑΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

9

35

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΕΡΤΕΣΗΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

11

36

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΜΑΡΚΑΚΗΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

15

37

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΠΟΥΛΗΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

18

38

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

19

39

ΤΖΩΡΤΖΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ

Μίνι Μικρά Αγόρια

20

40

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

22

41

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

24

42

ΙΑΣΟΝΑΣ

ΜΟΣΧΟΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

27

43

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΧΑΛΧΑΡΑΠΗΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

29

44

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΟΥΛΙΑΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

30

45

ΡΩΜΑΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ'

ΜΠΑΛΑΜΠΑΚΗΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

31

46

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

Μίνι Μικρά Αγόρια

34

47

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΓΙΟΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

35

48

ΠΕΤΡΟΣ

ΚΟΝΤΟΣ

Μίνι Μικρά Αγόρια

36

49

ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Μίνι Μικρά Κορίτσια

2

50

ΕΛΕΝΗ

ΠΑΠΑΔΗΜΑ

Μίνι Μικρά Κορίτσια

3

51

ΜΕΛΙΝΑ

ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΥ

Μίνι Μικρά Κορίτσια

8

52

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΕΓΓΛΕΖΟΣ

Παίδες

1

53

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ

Παίδες

3

54

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΡΟΥΠΤΣΟΣ

Παίδες

10

55

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

Παίδες

20

56

ΜΑΡΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Παμπαίδες

3

57

ΙΑΣΟΝΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ

Παμπαίδες

7

58

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΕΤΑΛΑΣ

Παμπαίδες

16

59

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΑΡΚΑΚΗΣ

Παμπαίδες

21

60

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ

Παμπαίδες

22

61

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΠΡΑΝΙΚΑΣ

Παμπαίδες

25

62

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΖΙΡΑΧΗΣ

Παμπαίδες

26

63

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΣΤΥΛΟΣ

Παμπαίδες

32

64

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ

Παμπαίδες

34

65

ΦΟΙΒΟΣ

ΜΠΙΛΗΣ

Παμπαίδες

35

66

ΗΛΕΚΤΡΑ-ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΙΡΙΜΙΑ

Παγκορασίδες

7

Τέλος, στους open/sportive αγώνες, στην κατηγορία Junior 6-7 ετών ξεχώρισαν οι Ντάβος Παναγιώτης στην 1η θέση, Ξηρός Δημήτρης στη 2η θέση, Τακούλας Στέφανος στην 3η θέση, Τσιχλιάς Μάξιμος στην 4η θέση, Αργυριάδης Βίκτωρας στην 5η θέση και Βενετσάνος Πέτρος στην 6η θέση.

JUNIOR XCC

Στα kids 3-5 ξεχώρισε ο Πανουργίας Περικλής  στην 1η θέση και η Ιφιγένεια Κατσινέλη στην 4η θέση.

KIDS 3 5 XCC

Πολλά συγχαρητήρια σε όλους και καλή συνέχεια στους επόμενους αγώνες!

 

 

 

 

 

 

Scroll to top