1 Day Bike Odyssey

MTB Γέρακας Vol.1

Bike Odyssey

Κάτω Τιθορέα Mtb Race

MTB Γέρακας Vol.2

Δείτε τα αποτελέσματα:

 

ΑΠΟΤΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ    
A/A Επώνυμο Όνομα Χορηγός Κατηγορία Χρόνος
1. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ   ΑΝΔΡΩΝ 18-29 02:36:52:10
2. ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ 40-49 02:37:04:20
3. ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ  LESTOS BIKES  ΑΝΔΡΩΝ 30-39 02:37:41:80
4. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ 18-29 02:41:35:20
5. BALBONI  VANNI   ΑΝΔΡΩΝ 40-49 02:41:47:60
6. ΚΟΥΚΟΥΛΙΕΡΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    ΑΝΔΡΩΝ 40-49 02:49:12:60
7. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΝ CYCLING ΑΝΔΡΩΝ 30-39 02:59:26:60
8. ΤΣΟΥΛΟΥΧΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ PEGASUS XANTHI TEAM ΑΝΔΡΩΝ 30-39 03:04:32:20
9. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΤΑΚΗΣ   ΑΝΔΡΩΝ 40-49 03:04:58:60
10. ΣΤΑΘΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ IBIS CYCLES ΑΝΔΡΩΝ 40-49 03:06:35:70
11. ΤΣΑΓΚΟΥΡΑΣ  ΦΩΤΗΣ  LESTOS BIKES  ΑΝΔΡΩΝ 30-39 03:10:33:40
12. ΜAΚΡΙΝΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΑΝΔΡΩΝ 40-49 03:29:45:30
13. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ  CYCLELAND TEAM  ΑΝΔΡΩΝ 30-39 03:30:04:20
14. ΚΑΝΑΒΑΡΙΩΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  CYCLELAND TEAM  ΑΝΔΡΩΝ 40-49 03:31:19:50
15. ΚΙΤΣΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GRAMMARIOS BIKES ΑΝΔΡΩΝ 40-49 03:39:12:00
16. ΑΝΘΙΜΟΣ  ΚΩΣΤΑΣ    ΑΝΔΡΩΝ 30-39 03:41:34:60
17. ΜΑΡΚΟΥ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ  ΑΝΔΡΩΝ 40-49 04:00:46:70
18. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ VIVI ΑΝΔΡΩΝ 50+ 04:10:41:20
19. ΒΑΣΙΛΙΚΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΒΝ CYCLING AΝΔΡΩΝ 40-49 04:16:40:30
20. ΡΙΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ 50+ 04:19:20:70
21. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ P.D.S. ODYSSEAS ΑΝΔΡΩΝ 30-39 04:22:13:70
22. ΚΟΥΣΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ 30-39 04:25:32:70
23. ΦΙΣΚΑΤΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΑΝΔΡΩΝ 50+ 04:25:39:40
24. ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  ΒΝ CYCLING ΑΝΔΡΩΝ 40-49 04:28:13:90
25. ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΡΜΗΣ  ΒΝ CYCLING ΑΝΔΡΩΝ 18-29 04:28:13:90
26. ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ 40-49 04:33:55:70
27. ΚΩΤΣΟΥ ΝΙΚΟΣ KICKBOXING DAIS TEAM ΑΝΔΡΩΝ 30-39 04:41:02:00
28. ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ KICKBOXING DAIS TEAM ΑΝΔΡΩΝ 30-39 04:41:02:00
29. ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ 30-39 04:45:15:30
30. ΛΕΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  BN CYCLING ΑΝΔΡΩΝ 30-39 04:47:05:40
31. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ TREK FACTORY RACING  ΑΝΔΡΩΝ 18-29 04:48:33:30
32. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΙΑΝΝΑ  ΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ 05:02:18:40
33. ΖΩΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   ΑΝΔΡΩΝ 30-39 05:05:41:10
34. ΚΑΚΚΑΒΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΑΝΔΡΩΝ 50+ 05:26:54:80
35. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ    ΑΝΔΡΩΝ 40-49 05:30:38:60
36. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ    ΓΥΝΑΙΚΩΝ 05:35:55:70
37. ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ 30-39 06:02:42:30
38. ΧΑΤΖΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ 30-39 06:03:00:10
39. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ  ΣΤΕΛΛΑ   ΓΥΝΑΙΚΩΝ 06:15:44:20
40. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ PEGASUS XANTHI TEAM ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

Αποτελέσματα ανά κατηγορία:

ΑΠΟΤΕΣΜΑΤΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ      
A/A Επώνυμο Όνομα Χορηγός Κατηγορία Χρόνος
1. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ   ΑΝΔΡΩΝ 18-29 02:36:52:10
2. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ 18-29 02:41:35:20
3. ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΡΜΗΣ  ΒΝ CYCLING ΑΝΔΡΩΝ 18-29 04:28:13:90
4. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ TREK FACTORY RACING  ΑΝΔΡΩΝ 18-29 04:48:33:30
           
           
ΑΠΟΤΕΣΜΑΤΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ      
A/A Επώνυμο Όνομα Χορηγός Κατηγορία Χρόνος
1. ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ  LESTOS BIKES  ΑΝΔΡΩΝ 30-39 02:37:41:80
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΝ CYCLING ΑΝΔΡΩΝ 30-39 02:59:26:60
3. ΤΣΟΥΛΟΥΧΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ PEGASUS XANTHI TEAM ΑΝΔΡΩΝ 30-39 03:04:32:20
4. ΤΣΑΓΚΟΥΡΑΣ  ΦΩΤΗΣ  LESTOS BIKES  ΑΝΔΡΩΝ 30-39 03:10:33:40
5. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ  CYCLELAND TEAM  ΑΝΔΡΩΝ 30-39 03:30:04:20
6. ΚΙΤΣΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GRAMMARIOS BIKES ΑΝΔΡΩΝ 40-49 03:39:12:00
7. ΑΝΘΙΜΟΣ  ΚΩΣΤΑΣ    ΑΝΔΡΩΝ 30-39 03:41:34:60
8. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ P.D.S. ODYSSEAS ΑΝΔΡΩΝ 30-39 04:22:13:70
9. ΚΟΥΣΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ 30-39 04:25:32:70
10. ΚΩΤΣΟΥ ΝΙΚΟΣ KICKBOXING DAIS TEAM ΑΝΔΡΩΝ 30-39 04:41:02:00
11. ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ KICKBOXING DAIS TEAM ΑΝΔΡΩΝ 30-39 04:41:02:00
12. ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ 30-39 04:45:15:30
13. ΛΕΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  BN CYCLING ΑΝΔΡΩΝ 30-39 04:47:05:40
14. ΖΩΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   ΑΝΔΡΩΝ 30-39 05:05:41:10
15. ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ 30-39 06:02:42:30
16. ΧΑΤΖΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ 30-39 06:03:00:10
17. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ PEGASUS XANTHI TEAM ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
           
           
ΑΠΟΤΕΣΜΑΤΑ Α3 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ      
A/A Επώνυμο Όνομα Χορηγός Κατηγορία Χρόνος
1. ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ 40-49 02:37:04:20
2. BALBONI  VANNI   ΑΝΔΡΩΝ 40-49 02:41:47:60
3. ΚΟΥΚΟΥΛΙΕΡΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    ΑΝΔΡΩΝ 40-49 02:49:12:60
4. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΤΑΚΗΣ   ΑΝΔΡΩΝ 40-49 03:04:58:60
5. ΣΤΑΘΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ IBIS CYCLES ΑΝΔΡΩΝ 40-49 03:06:35:70
6. ΜAΚΡΙΝΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΑΝΔΡΩΝ 40-49 03:29:45:30
7. ΚΑΝΑΒΑΡΙΩΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  CYCLELAND TEAM  ΑΝΔΡΩΝ 40-49 03:31:19:50
8. ΜΑΡΚΟΥ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ  ΑΝΔΡΩΝ 40-49 04:00:46:70
9. ΒΑΣΙΛΙΚΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΒΝ CYCLING AΝΔΡΩΝ 40-49 04:16:40:30
10. ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  ΒΝ CYCLING ΑΝΔΡΩΝ 40-49 04:28:13:90
11. ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ 40-49 04:33:55:70
12. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ    ΑΝΔΡΩΝ 40-49 05:30:38:60
           
           
ΑΠΟΤΕΣΜΑΤΑ Α4 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ      
A/A Επώνυμο Όνομα Χορηγός Κατηγορία Χρόνος
1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ VIVI ΑΝΔΡΩΝ 50+ 04:10:41:20
2. ΡΙΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ 50+ 04:19:20:70
3. ΦΙΣΚΑΤΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΑΝΔΡΩΝ 50+ 04:25:39:40
4. ΚΑΚΚΑΒΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΑΝΔΡΩΝ 50+ 05:26:54:80
           
           
ΑΠΟΤΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
A/A Επώνυμο Όνομα Χορηγός Κατηγορία Χρόνος
1. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΙΑΝΝΑ  ΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ 05:02:18:40
2. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ    ΓΥΝΑΙΚΩΝ 05:35:55:70
3. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ  ΣΤΕΛΛΑ   ΓΥΝΑΙΚΩΝ 06:15:44:20

 

 

 

 

 

 

Scroll to top